אושר ארגוני – בכל הרגעים, עם כל הטעמים


ממוצרי החברה האהובים ועד לאירועי ילדי עובדים, חשוב לנו להציב את העובדים במרכז ולהעניק להם כמה שיותר בכל שלב ורגע בחיים, בשמחות או ברגעי המשבר, להיות שם איתם ובשבילם מפני שאצלנו הטעם מתחיל באנשים! אם תשאלו את העובדים שלנו בכל אחד מהמפעלים, במרכזים הלוגיסטיים ובמטה החברה – הם יספרו שהגיעו לחברה שדואגת להם.
כבר ביום הראשון לעבודה אנו מקבלים את פניהם עם מארז מיוחד של המוצרים המובילים שלנו. אצלנו אושר ארגוני הוא במקום הראשון ולכן העובדים נהנים מתנאים והטבות שוות, כגון:

קרן השתלמות, ביטוח בריאות, שבוע חופשת לידה לעובדת ולעובד, פעילויות גיבוש ואירועי חברה המותאמים למצב .

דפנה אלימלך, מנהלת הרווחה והאחריות חברתית שלנו מספרת: "אני מנהלת אושר ארגוני בחברה. התפקיד שלי לגרום לעובדים להיות מאושרים ולגרום לעובדים לבחור במקום העבודה שלהם כל יום מחדש".

אושר ארגוני זה עניין של בחירה!

אנו מוקירים ומעריכים את העובדים שבוחרים בנו בכל יום מחדש, וגם אנחנו בוחרים בהם!
בוחרים לשים אותם במרכז, בוחרים ביחד איתם את סל הרווחה, שיהיו הכי מתאים להם ולבני המשפחה.

הורים לילדים שעלו לכיתה א' יספרו לכם שקיבלו קישור לבחירת ילקוט מתוך מגוון עשיר של ילקוטים איכותיים.
העובדים שלנו בוחרים את המתנות לחגים מאתר מתנות מגוון. ולאורך השנה העובדים בוחרים שלל הטבות דרך אתר ההטבות שלנו CBCLICK
ויכולים להינות מכרטיסים מוזלים למגוון אטרקציות.

כמו שחשוב לנו לייצר ולשווק את המוצרים הטעימים והאיכותיים ביותר – אנו דואגים שגם העובדים שלנו ייהנו מהם!
מדי חודש העובדים נהנים מהטבה של תיבות שתייה בחינם ורכישה מוזלת של מגוון מוצרי החברה – משקאות קלים, מוצרי חלב,
יין ואלכוהול.

העובדים שלנו נהנים מדי יום מארוחה חמה ומגוונת בחדרי האוכל הפרושים באתרי החברה.
ליאור חגי, מנהל תחום ההסעדה שלנו מספר על החוויה הקולינרית: "בנוסף לתפריטים המושקעים המשתנים בהתאם לעונה, כדי לגוון ולשבור שגרה אנו עושים מעת לעת מסעדה בתוך מסעדה ומביאים דוכנים של מיטב המסעדות אלינו לחדרי האוכל. בימי הקורונה המאתגרים, בזמן שכולנו התגעגענו לבתי המלון ולמסעדות, הבאנו לחדרי האוכל מנות שף. חשוב לנו לתת לעובדים שלנו עושר של טעמים".

בשמחות וגם ברגעים הקשים – רועי רג'יניאנו, מלגזן במחלקת לוגיסטיקה במפעל גת (פריגת)

רועי רג'יניאנו, מלגזן במחלקת לוגיסטיקה במפעל גת
רועי רג'יניאנו: "עושים משהו טוב ומבלים ביחד בזכות גת"

בימים שבשגרה, רועי זוכה ללכת עם בנותיו בשבילי ישראל במסגרת הטיולים שמארגנת החברה. "הקטנה שלי, מאיה, היא ממש נינג'ה, אין מסלול שהיא לא אוהבת. לצד הטיולים, לפעמים הבנות באות איתי להתנדבות בפנימיית טוקאייר ובחוות הנוי ברופין. אלה מקומות שאני מתנדב בהם כבר 12 שנים דרך גת – אנחנו צובעים ספסלים, מנקים, עוזרים. גם עושים משהו טוב וגם מבלים ביחד, וזה בזכות גת. על הזמן שלנו ביחד אי אפשר לשים מחיר".

גם בזמן משבר אישי שעבר, רועי מעיד שבחברה עמדו לצדו וסיפקו עבורו מערכת חזקה ותומכת. "קיבלתי ייעוץ מיועצת כלכלית ועורך דין – והכל על חשבון החברה. אני מקבל תמיכה כלכלית, אבל גם נפשית ורגשית, ואני נהנה לתת בחזרה, אם זה בשעות נוספות, החלפת משמרות ומה שצריך. הבנות שלי יודעות שגת זה הבית השני שלי".

מחברים את המשפחה – אתי זבידה – מזכירה בכירה. אגף התפעול במפעל קוקה-קולה

אתי זבידה - מזכירה בכירה
אתי זבידה: "כהורה אני נהנית ממגוון הטבות לאטרקציות למשפחה"

"אני עובדת בקוקה-קולה 14 שנים. התחלתי את דרכי כמדריכה במרכז המבקרים, התקדמתי לתפקיד ניהולי במרכז המבקרים ולפני כשנה עברתי לאגף התפעול. גם את בעלי הכרתי בקוקה-קולה כשעבד כמאבטח. כהורה אני נהנית ממגוון הטבות לאטרקציות למשפחה. בשנים האחרונות בסוף הקיץ, כשאין קייטנות, מתקיימת קייטנה לילדי העובדים. הילדים הצעירים מגיעים למפעל, מתרגשים לראות את העבודה של אמא ואבא וגם יוצאים לפעילויות חיצוניות. זה מאוד מחזק את החיבור של המשפחה לחברה. מעבר לזה, קיים מענק מיוחד לסיוע במימון קייטנות רגילות – אני זכאית להחזר של מאות שקלים עבור כל ילד בכל שנה, וכהורה לשלושה ילדים, כמו שיש לי, זה משמעותי מאוד".

מחבקים את ההורים הצעירים – אבירם זוזוט, מנהל קו במשקר

"כשאשתי ילדה קיבלתי 5 ימי חופשה על חשבון העבודה. זה מאורע כל כך גדול וחשוב בחיים, ואני ובמיוחד אשתי הערכנו מאוד את ההטבה. זה כל כך חשוב. לצד זה יש גם ערכה יפה ליולדת עם דברים שבאמת צריך וגם מתנה כספית.

מעבר לדברים המוחשיים, יש יחס נהדר של מנהלים שמכירים כל עובד ודלתם פתוחה להקשיב. בכל דבר ועניין ניתן לפנות ולשוחח עם המנכ"ל והסמנכ"ל. מכירים אותנו ולכל בעיה יש מענה ופתרון."

אנחנו ב CBC GROUP, מאמינים כי הצעד הראשון והמשמעותי ביצירת ארגון מאושר ומחוברות הוא ההבנה שלמקום העבודה שלנו יש תפקיד חשוב בהשפעה וביצירת רגשות חיוביים אצל עובדינו. מחובתנו לדאוג לחוויה נעימה: להעניק להם תנאי שכר ועבודה משופרים, לייצר תרבות ארגונית בה כל העובדים מרגישים שעבודתם משמעותית ובעלת ערך, לצד השמירה על איזון בין החיים המקצועיים לחיים האישיים והצורך בפנאי.                                                                                

אושר ארגוני הוא לא מובן מאליו אצלנו. חשוב לנו שהעובדים שלנו ירגישו סיפוק והנאה בעבודתם, תמיכה ולכידות חברתית, הכרה והערכה על עשייתם והכי חשוב שיהיו מאושרים,
כי אנו מבינים שהטעם מתחיל באנשים!

סל ההטבות שלנו דינמי וסוגי ההטבות משתנים מעת לעת.

x
חיפוש
משרה

מיצאו את המשרה
הבאה שלכם!